nabídka

blachotrapez - diament plus

tradiční plechová střešní krytina diament plus

Plechové tašky jsou nejpoužívanější střešní krytinou na bytových a rodinných domech. Velkou výhodou je nízká hmotnost těchto střech a individuální výroba, která umožňuje vyrábět střešní tašky dle požadovaného rozměru vaší střechy. Charakteristický vzhled plechové střešní krytiny díky zachování tradičního tvaru. Střechy Diament Plus byly navrženy pro maximální přilnavost a minimalizaci množství odpadu. Montáž je jednoduchá a bezproblémová díky její plasticitě. 

cena 299,- kč včetně dph

další plechové střechy

Terrano 525 mat tk

Click system, imitace falcované krytiny.  Německá kvalita se zárukou 45 let.

Cena 359,- Kč

Uvedená cena je včetně DPH

Terrano 525 AL 0.6

Kvalitní norský hliník.
Zárukou na 60 let.

Cena 439,- Kč

Uvedená cena je včetně DPH

Krytina Kingas

Plechová imitace tašky s povrchovou úpravou mat TK. Záruka 45 let.

Cena 286,- Kč

Uvedená cena je včetně DPH

asfaltové pásy

Střešní asfaltové pásy jsou speciální typ střešní krytiny, který je vyroben z asfaltového materiálu. Tyto pásy jsou oblíbenou volbou pro mnoho domů a budov kvůli své trvanlivosti, odolnosti vůči povětrnostním vlivům a relativně nízkým nákladům.

Střešní asfaltové pásy se obvykle skládají z dvou nebo tří vrstev. Spodní vrstva je vyrobena z pevného materiálu, který poskytuje pevnost a stabilitu střešní krytiny. Střední vrstva obsahuje skelné vlákno nebo polymerní materiál, který zajišťuje pevnost a odolnost vůči roztržení. Horní vrstva je tvořena asfaltem smíchaným s minerálními zrny, které poskytují ochranu proti UV záření a estetický vzhled. Pro naše realizace využíváme kvalitní asfaltové pásy výrobce LEMAR

Vyhledáváte jiný typ střechy?

Zabýváme se pokládkou různých typů střech, které naši dodavatele nabízí. Pokud jste nenašli střechu, jakou vyhledáváte, napište nám a připravíme vám individuální cenovou nabídku.